EVPEN

Biz Kimiz ?

FIRATPEN Yetkili Üretici Bayii EVPENCERE PLASTİK .DOĞRAMA SAN ve TİC. LTD.ŞTİ olarak 1997yılından bugüne değin; kaliteli üretimin ancak ve ancak teknolojinin ve mevcut kaynakların en etkin şekilde kullanılması ile mümkün olabileceğinin bilincindeyiz. Yapılan her pencere bir numunedir ilkesiyle hareket eden firmamızın temel ilkeleri müşteri memnuniyeti ve güvenidir.Tesislerimizde (fabrika, atölye ve showroomlar) bu anlayışımızdan ödün vermeksizin avrupa standartlarına uygun CE kalite standartı ile çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz.
Satış sonrası vermiş olduğumuz teknik hizmet ve destek ile her zaman KALİTE VE GÜVENİN simgesi olmuştur.Başarımızın en büyük göstergesi sunduğumuz imkanlar,oluşturduğumuz altyapı,kullandığımız teknik ekipman ve donanımlarla ile müşterilerimizden aldığımız memnuniyettir.

İlk günden itibaren Kalite ve güvenden unsurlarından hiç ödün vermeyen EVPENCERE PLS.DOĞ.LTD.ŞTİ’nin yegane referansı MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

Firmamız aynı zamanda ve aynı tarihte FIRAT PLASTİK KAUÇUK SAN. TİC.AŞ.’nin ürünleri olan , inşaat sektöründe kullanılan ek parça , PVC boru, kalorifer tesisatı vb ürünlerin satışı ve bölge dağıtıcı bayiliğinide almış olup ESBOR İNŞ.ve YAPI ELEMANLARI .LTD.ŞTİ olarak bu sektördede faaliyete başlamıştır.
Eskişehir ve çevresinde bayi ağı ile size ulaşan EVPENCERE PLASTİK .DOĞRAMA SAN ve TİC..LTD.ŞTİ uygun fiyat ve ürün seçenekleriyle showroom`larında sizleri bekliyor.

Misyonumuz

Müşterilerimize,en düşük maliyetle ,en yüksek faydayı sağlayacak FIRATPEN pvc pencere ,kapı ve tüm sistemlerinin kusursuz ve sorunsuz sunulması ile birlikte toplum ve çevre sorumluluğun bilincinde, yüksek iş ahlakımızla birlikte ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetlerimiz ve sağladığımız güven ile müşterilerimiz ve çalışanlarımız için değer yaratan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde EVPENCERE PLS.DOĞ.LTD.ŞTİ ve EVPENCERE çalışanları, tüketicisi ve tedarikçileriyle birlikte büyümeyi, müşteri odaklılık ve müşteri memnuniyetini esas alıp, kaliteyi ön planda tutarak bu alanda söz sahibi olup, bulunduğumuz sektör de en iyisi olmayı, çalışanlarımızla birlikte az karlılığı ve çok verimliliği arttırmayı ana hedef olarak belirledik.

Kalite & Çevre Politikası Yönetimi!

Ben değerli ve çalışkan bir insanım. Emeğim, aklım, bilgim ve becerim var. İş arkadaşlarım da birbirinden çalışkan ve yetkin insanlar. “EVPEN KURUM KÜLTÜRÜ” nü biz çalışanların ortak inançları ve değerleri var eder. Kalite, modern hayatın özüdür. Ben müşterilerimin beklentilerini memnuniyete çevirmek zorundayım. Bunun için, müşterilerimin beklentilerinin tümünü karşılar, ürün ve hizmetimi milli ve milletlerarası standartlara ve değerlere uygun olarak gerçekleştiririm.
Bu benim vicdani bir görevimdir.

Ancak, ben diğer çalışanlarımız ile birlikte bir bütünüm. Bildiğimi paylaşır, bilmediğimi bilenlerden öğrenirim. Bilgi ve beceri ortaklığımız bizi, yenilmez bir takım yapar. Birbirimizi tamamlayan çalışma üstün kaliteyi sürekli olarak elde etmemizi sağlar. Kendimi, şirketimi ve ülkemi daha çok geliştirmek için, işimi bir defada ve doğru olarak yaparım.
Bu benim insanlık görevimdir.

Gelişmiş ülkelerin refah seviyesini yakalamak ve milletimin geleceğini güven altına almak ortak idealimizdir. Bu nedenle, modern iş hayatının ve yarışma ekonomisinin zorunlu kıldığı yeni prensiplere titizlikle uyarım. Maliyetlerimizi azaltmak, yeni teknolojileri bünyemize kazandırmak, rekabet gücümüzü arttırmak, bilgi, beceri ve çözüm üretmek görevimdir. Ürünlerimizin kalitesi, çabalarımızın verimliliği, hizmet ve ürünü zamanında yerine teslim etmek ise benim şerefimdir.
Bu benim milli görevimdir.

Bize duyulan, ürünlerimize gösterilen ilginin arkasında bu ortaklık sözleşmesi, bu güven yatar. Şirketim ve benim için bu güven “NAMUS SÖZÜ” ve “KALİTE POLİTİKASI” dır. EVPEN, yukarıda belirttiği taahhütlerine uymak amacıyla, bir Kalite Yönetim Sistemi kurmuş ve bu sistemin gereklerini yerine getireceğini ve bu sistemin etkinliğini sürekli geliştireceğini taahhüt etmektedir.

EVPEN, tüm faaliyetlerini kapsayan ve ISO 14001 standardı gereklerini karşılayan bir Çevre Yönetim Sistemi kurmuştur ve işletmektedir. Çevre unsurlarının değerlendirilmesi sonucu çevre riski yüksek görülen konuları bu sistem içerisinde yönetmektedir.

EVPEN olarak,
– Atıklarımızı azaltarak, verimliliğimizi artırarak çevre performansımızı sürekli iyileştirmeyi,
– Faaliyetlerimizle ilgili ulusal ve yerel düzenlemeler ile ürünlerimizle ilgili Avrupa Birliği direktiflerine uymayı,
– Kirliliği, kaynağında yok ederek önlemeyi,
– Yeni yatırımların seçiminde çevre etkilerini seçim kriteri olarak değerlendirmeyi,
– Çalışanlarımızı, müşterilerimizi, tedarikçilerimizi ve bayilerimizi Çevre Yönetim Sistemimiz konusunda bilgilendirerek çevre bilinçlerini artırmayı,
taahhüt ediyoruz.